Jaki pajacyk niemowlęcy wybrać dla noworodka?

Czy warto kupić pajacyki niemowlęce?

Odpowiedź jest jasna, oczywiście, że tak! Pajacyki niemowlęce sprawdzają się idealnie dla dzieci, które jeszcze nie chodzą. Takie ubranko niemowlęce to podstawowy element wyprawki i powinny się znaleźć w każdej szafie malucha. Pajacyki dla niemowląt są bardzo uniwersalne, mogą stanowić element codziennej stylizacji jak również piżamka. Pajacyki mają to do siebie, że są tzw. zamkniętym ubrankiem, a co za tym idzie całe działko dziecka jest zabezpieczone. Przez słowo zabezpieczone rozumie się zakryte stópki i plecy. Pajacyk niemowlęcy idealnie otula delikatne ciałko i sprawia, że  w takim modelu ubranka dla niemowląt jest ciepło.

Jakie są rodzaje pajacyków dla niemowląt?

Na pozór każdy pajacyk niemowlęcy wygląda podobnie. Kształt zawsze wygląda tak samo, ale jednak może być sporo różnić. Przede wszystkim pajacyki niemowlęce posiadają różnego rodzaju zapięcia. Może to być zapięcie na zamek przez środek ubranka lub na napki. Zapięcia na zatrzaski mogą być również przez środek ubranka lub jego boczek. Jeśli chcemy zakupić pajacyki niemowlęce np. z napisami powinien on mieć zapięcie na boczku. W ten sposób środek ubranka będzie przyciągał uwagę i z łatwością będzie można odczytać przekaz. Podstawowym elementem, na który warto zwrócić uwagę przy zakupie pajacyka dla niemowlaka to zapięcia na nóżkach. Brak możliwości rozpięcia pajacyka stanowi problem i wyzwanie przy zmianie pieluszki. Zwróćcie uwagę podczas zakupów i wybierajcie głównie pajacyki, które rozpinają się po obu nóżkach. To ułatwi Wam życie! Nie będzie konieczności ściągania całego ubranka do wykonania rutynowej czynności.

Pajacyk dla niemowląt rozpinany po obu nóżkach designe by Olibambi

Jaki pajacyk niemowlęcy na lato?

Zastanawiasz się czy pajacyk niemowlęcy sprawdzi się również latem? Tu również odpowiedź jest taka sama, tak sprawdzi się! Pajacyk to niezbędny element wyprawki do szpitala, który należy mieć ze sobą podczas narodzin dziecka. Aby pajacyk sprawdził się latem, kupuj pajacyki z delikatnej 100% bawełny. Skóra dziecka musi oddychać, dlatego unikaj innych składów w materiale. Jeśli pajacyk będzie z miłego materiału sprawdzi się idealnie również latem. Zakryte nóżki i rączki to plus gdy nie chcemy narażać skóry dziecka na promieniowanie słoneczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *